O nás

O nás

UVM Marketing je projekt zkušeného týmu programátorů, grafiků, analytiků a UX designéru ze společnosti UVM Interactive s.r.o.

Již 12 tvoříme webové prezentace pro úspěšné firmy. Naší filosofií je nejen přehledný a moderní webdesign, ale i sofistikovaná metoda propagace zboží a služeb na webové stránce. Uvědomujeme si, že web je výkladní skříň Vaší online prezentace a má-li přinášet užitek,musí být  kvalitně zpracován nejen po stránce designu, obsahu a struktury, ale i připraven pro následný rozvoj v internetovém světě plného nástrah, které Vám staví do cesty konkurence.

Základem úspěchu každé internetové stránky je kvalitní marketing a optimalizace. Ač většina z nás ví, co se za těmito pojmy skrývá, málokdo však dokáže uvést tyto úkony do pohybu tak, aby přinášely profit. 

Ušetříme Váš čas, námahu i peníze. Vytvoříme Vám marketingovou strategii na míru a postaráme se o její realizaci a správu. Zoptimalizujeme Váš web po stránce obsahu i struktury tak, abychom jej v krátké době katapultovali na přední místa ve výsledcích vyhledávání Seznam a Google.

Nechte naše zkušenosti pracovat ve Váš prospěch!


Zpracovávám...