Reklama na správném místě

Bannerová reklama

Bannery prochází velmi těžkou zkouškou - ve změti display reklamy, která na nás vykukuje doslova z každého rohu, je stále složitější zaujmout. Lidé dnes trpí tzv. bannerovou slepotou, což je jev, kdy návštěvníci webu mají tendenci veškerou grafickou reklamu téměř ignorovat.  

Je to důvod se display reklamou nezabývat? Nikoliv! Je jen těžší se prosadit, aby nás uživatel nepřehlédl. Váš banner tak musí vyčnívat, vybočovat z řady.

Jak toho docílit? Musíme spojit kreativitu designéra, marketingového specialisty a copywritera - banner musí být jednoduchý ale zároveň propracovaný, křiklavý a zároveň decentní, doprovázený několika slovy, které však řeknou vše. A to není lehký úkol že?

obr.2

My ale umíme tuto alchymii správně namíchat a takový banner nejen vytvořit, ale zároveň i sestavit strategii a plán jeho umístění na webech, kde se pohybuje cílová skupina Vašich zákazníků.

Kde banner umístit? Na jakém místě dané stránky bude nejlépe fungovat? Je cena, kterou požaduje provozovatel webu za umístění banneru adekvátní?

To jsou otázky, které doprovází publikaci každé reklamy, ať už textové, či grafické - my jsme tu od toho, abychom Vám vytvořili nejen pěkný a výstižný banner, ale zároveň pomohli jej umístit tam, kde to pro Vás bude mít smysl.

Pro nezávaznou kalkulaci
nás kontaktujte

Napište nám

Nebo zavolejte
+420 987 654 321

Zpracovávám...