SEO

Zlepšení dohledatelnosti webu, optimalizace obsahu i struktury, budování odkazového profilu...

Optimalizace pro české i zahraniční vyhledávače

Copywriting, linkbuilding, editace metadat

Komplexní on-page i off-page SEO

Vypracujeme Vám tu nejlepší strategii pro byznys, která Vám přinese zákazníky a peníze.

Více informací

S naším silný, odkazovým profilem docílíte zaručených úspěchů.

Více informací

Vhodně zvolenou strategií optimalizace k úspěchu.

Více informací

Za zkratkou SEO se skrývá pojem Search Engine Optimization, nebo-li optimalizace pro vyhledávače - v našem prostředí se jedná o Seznam a Google. 

Uživatel internetu, který hledá informace prostřednictvím vyhledávačů, zadá určitou frázi či klíčové slovo - jednoduše položí vyhledávači dotaz a ten mu zobrazí webové stránky, které obsahují informace, které uživatel hledá a souvisí tak s jeho dotazem. 

Vyhledávací roboti pracuji na základě algoritmu, který seřazuje jednotlivé weby podle kvality obsahu a informacím relevantním k dotazu uživatele, dále pak i oblíbeností dané stránky, počtu webových stránek, které na ni odkazují a celou řadou dalších aspektů, které mohou ovlivnit pořadí, v němž se jednotlivé weby zobrazují. 

Každému je jasné, že být v popředí znamená být více vidět, vydělávat více peněz a efektivněji propagovat svou nabídku. 

SEO s sebou přináší řadu úkonů, které se musí kontinuálně vytvářet na webu i mimo něj, abychom předních pozic ve vyhledávačích dosáhli.

V rámci optimalizace pro vyhledávače se pracuje především s obsahem webové stránky, odkazovým profilem, klíčovými slovy a webovou analytikou komplexně. 

 

 

 

Chcete být svým zákazníkům na očích? Náš tým Vám v tom pomůže.

S námi se dostáváte na nejpřednější pozice ve vyhledávání v oblasti Google i Seznam. Udržujete tyto pozice a jste vždy o krok před konkurencí.

Online poptávka

Zpracovávám...