Různými technikami zjistíme, jak si váš web stojí

Google Analytics

Zacíleno na statistická data

Naší snahou vždy bylo docílit spokojenosti našich zákazníků. K tomu abychom mohli vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, využíváme nejmodernějších postupů a nástrojů. Abychom docílili kýžených výsledků, musíme mít věci pod kontrolou. Tomu dobře porozuměl Google a přišel s nástrojem, který umožňuje získávat statická data o uživatelích svého webu.

Tato služba Vám umožňje sledovat aktuální i historickou návštěvnost uživatelů, jejich chování a vlastnosti. Dle statistik je známé, že již téměř 50% webových stránek užívá ke sledování návštěvnosti právě Google Analytics, což jej povyšuje na nejpoužívanější nástroj v této oblasti.

Základem pro úspěch webu je měřit, vyhodnocovat a analyzovat. Jedním z předních nástrojů pro tyto činnosti je právě zmiňovaný Google Analytics, díky němuž můžete porozumět jednotlivým aktivitám na Vaší stránce. 

Tento nástroj umí měřit návštěvnost, konverze, tok uživatelů, cíle, segmenty, zdroje, ze kterých k Vám chodí návštěvníci...a mnohem více.

My Google Analytics umíme perfektně ovládat, naučíme Vám porozumět datům, který tento nástroj prezentuje a dokážeme Vám vytvořit detailní přehledy a výstupy nejen díky němu, ale i dalším profesionálním nástrojům.

Chcete i Vy porozumět Vašemu webu? Kontaktujte nás!

Pro nezávaznou kalkulaci
nás kontaktujte

Online poptávka

Nebo zavolejte
+420 987 654 321

Zpracovávám...